Beyin İşlevlerini Geliştirme Programı


Beyin İşlevlerini Geliştirme Programı

Denge Tablası

Öğrenmede bir başka unsur da denge duyumuzdur. Denge sağlama duruş, hareket etme ve çevremizdeki dünyayı algılamada önemli bir işleve sahiptir.

Beyin İşlevlerini Geliiştirme Programı; Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü, Duyusal Entegrasyon (Otizm) gibi alanlarda tedavi ve terapi amaçlı olarak kullanılmaktadır.


Her gün 15 dakikalık (ideali sabah 15, akşam 15 dakika) oyun niteliğindeki farklı etkinliklerle, 3 ay devam eden bir uygulamadır.

Organizmanın kinestetik olarak ve duyu organlarının tamamının kullanılması ile tedavi ve terapide çok iyi seviyede başarılar elde edilmektedir. 

ODAKLANMA
(Dikkat Eksikliği Problemlerinde)

Dikkat Eksikliği

Ülkemizdeki sınav sistemi nedeniyle dikkat eksikliği her geçen gün daha da önemli bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çocuklarımızın sınavlarda başarılı olabilmeleri için;
-Düzenli ders çalışmaları,
-Çalışmalarının verimli olması,
-Zamanı verimli kullanabilmeleri,
-Konuları yeterince tekrar etmeleri,
-Sağlıklı beslenmeleri gibi çok farklı etkenlerin gerçekleştirilmesi gereklidir.

Bununla birlikte “odaklanma” düzeyinin artırılması iyi bir başarı için olmazsa olmazlardandır. “Odaklanma” nın iyi olabilmesi için beyin işlevlerinin bilinmesi ve bunların daha etkin bir şekilde kullanılmasının sağlanması gerekmektedir.
Dikkat eksikliği beyin işlevlerinin düzenli olarak çalışmamasından kaynaklanır.

BİGP ve Etkinlikler

Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Öğrenme Güçlüğü, Duyusal Entegrasyon (Otizm) gibi alanlarda tedavi ve terapi amaçlı olarak kullanılmaktadır.
Her gün 15 dakikalık (ideali sabah 15, akşam 15 dakika) oyun niteliğindeki farklı etkinliklerle, 3 ay devam eden bir uygulamadır.
Organizmanın kinestetik olarak ve duyu organlarının tamamın kullanılması ile tedavi ve terapide çok iyi seviyede başarılar elde edilmektedir.


! Bu program uzman desteği ile uygulanır. Satın alımlarınızda 600 TL değerindeki 3 seans danışmanlık ücretsizdir! 


E-Posta Üyeliği
 İksir Danışmanlık ve Eğitim E-Posta Üyeliği

Dikkat Eksikliğinde Etkili Bir Yöntem - Beyin İşlevlerini Geliştirme Programı

İksir Danışmanlık (@iksirdanismanlik) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()